Przejdź do treści

Współpraca

Magia skandynawskiego designu w Twoich wnętrzach! Lalki szmaciane od “Po zachodzie”

W naszej pracowni artystycznej powstają niezwykłe przedmioty. Każdy z nich tworzymy z prawdziwą pasją, dbałością o szczegóły – z głowami pełnymi pomysłów. Naszą inspiracją jest stylistyka retro rodem z dawnych zdjęć oraz klasycznych wnętrz. Kochamy świat maluszków, dlatego uwielbiamy tworzyć unikalne dekoracje do pokoju dziecka oraz przytulanki. To one stają się przyjaciółmi na dobre i złe, uczą kochać oraz kreują ciekawy świat zabaw. Wiele z nich to zabawki kontrastowe, dzięki którym wspieramy rozwój niemowlęcia.

“Po zachodzie” to również marka, która stawia na niezwykły klimat Waszych wnętrz. Inspirujemy się stylem skandynawskim, który charakteryzuje się całą gamą pozytywnych skojarzeń, ciekawą estetyką oraz oryginalnością. Nasze lalki szmaciane czy dekoracje do domu, to nie tylko szczególna dedykacja dla maluchów. Unikalne postaci królików, aniołów, kotków czy skrzatów mogą być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby. Podarowane od serca wywołają moc dobrych życzeń i wniosą do codzienności niemałą szczyptę magii! Niezależnie od Twoich planów czy potrzeb, skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy coś naprawdę wyjątkowego.

Jakie są nasze dekoracje do pokoju dziecięcego oraz lalki szmaciane?

Przede wszystkim unikalne! Uważamy, że utarte schematy przekoloryzowanych zabawek dla dzieci to przeszłość. Stawiamy na stylistykę, która w dobie mainstreamu oraz przesłodzenia jest czymś zupełnie innym. Każdy produkt, który tworzymy, wypełniamy mocą pozytywnej energii i życzliwości do osoby, która go otrzyma 🙂 Cenimy naturalne oraz bezpieczne materiały, takie jak len czy bawełna. Tworząc autorskie wzory skupiamy się również na jakości wykonania oraz unikalnym upiększaniu naszych dekoracji do pokoju dziecka czy też zabawek kontrastowych. Urocze detale w postaci spódniczek, kamizelek, czapeczek czy muszek, nadają naszym przytulankom prawdziwie indywidualnego charakteru, sprawdź!

Z przyjemnością zapraszamy do współpracy:

  • sprzedawców i dystrybutorów artykułów wyposażenia wnętrz, pokoi dziecięcych i rękodzieła (z kraju i zagranicy)
  • projektantów wnętrz i pokoi dziecięcych
  • fotografów (rekwizyty na sesje)
  • konsultantów ślubnych i organizatorów przyjęć, kwiaciarnie
  • hotele i restauracje, informacje turystyczne
  • media
  • blogerów
  • firmy, instytucje, fundacje i organizacje (projekty gadżetów reklamowych)
  • agencje PR i reklamowe, działy marketingu
  • wszystkich zainteresowanych współpracą z nami!