Szyty jednorożec – cudowna maskotka ręcznie robiona

Świat bez wątpienia oszalał na puncie jednorożców, dlatego nasza pierwsza tegoroczna nowość nie mogła być inna. Maskotki ręcznie robione, które powstały w pracowni “Po zachodzie” z pewnością pokochają wszystkie dziewczynki. Zarówno młodsze, jak i starsze. Ten duży jednorożec szyty – dedykowany malutkim damom – stanowi absolutny unikat. Niepowtarzalna i jedyna taka forma autorska marki “Po zachodzie” sprawia, że zaczarowany i baśniowy świat maluszka staje się jeszcze bardziej kolorowy. Sprawdźmy, jak wygląda i czym charakteryzuje!

Jednorożec szyty – doskonała propozycja na przytulankę dla niemowląt!

Dlaczego te mityczne postaci są tak lubiane i popularne? Otóż jednorożce w historii kultury mają naprawdę dłuuugą historię. Wszystko zaczęło się już w czasach starożytnych, a w średniowieczu i renesansie – tego majestatycznego, białego konia z rogiem kojarzono nie tylko z czystością i niewinnością, lecz również ze szlachetnością. Także i dziś, przywodząc na myśl dawne fantastyczne podania oraz legendy wielu kultur, może stanowić cudownego przyjaciela dla naszego maluszka. Jednorożec szyty, który powstał w naszej pracowni idealnie nadaje się do pokoiku i kącika zabaw każdej małej królewny! Z powodzeniem może być również prezentem, a użyty jako przytulanki dla niemowląt – będzie doskonałym towarzyszem nawet najmłodszych dzieci.

Handmade przytulanki dla niemowląt – co czyni je wyjątkowymi?

Wspaniałą zaletą każdego produktu handmade, jest nie tylko jego unikalność. To także włożone serce i miłość w każdy ruch igiełką. W pracowni “Po zachodzie” pragniemy tworzyć takie maskotki ręcznie robione, które pokochają zarówno młodsi, jak i starsi! Dzięki sympatii, którą im okażesz bez wątpienia odwzajemnią się samymi pozytywnymi skojarzeniami. Nasz jednorożec handmade cechuje się następującymi dodatkami – ma spódniczkę do wyboru: ecru, beżową lub różową. Brzuszek jest różowy w groszki, a nogi biało – różowe w paski. Tę maskotkę ręcznie robioną zachowaliśmy w bardzo prostym stylu. Z dobrych jakościowo tkanin, bez niebezpiecznych elementów takich jak guziki, cekiny czy kokardki). Tylko 100 % bawełna, gdzie oczka zostały wyhaftowane. Cudna grzywa z kolei, powstała z bawełnianego kordonka! Pragniemy również oddać wersję dla małych dżentelmenów – jest ona wtedy w tonacjach kontrastowych.

 

ZOBACZ JEDNOROŻCE W SKLEPIE »