Przejdź do treści

Dla kogo pracujemy?

“PO ZACHODZIE” dla domu

Styl skandynawski to wnętrza funkcjonalne i jasne.

Zasadą dekoracji i wyposażenia jest to aby ich liczba była ograniczona do minimum, a jednocześnie aby były stale używane i pozwalały na szybkie zmiany aranżacji. Przykładowo wianek czy świecznik ma być zarówno dekoracją na Boże Narodzenie, jak i przez cały rok.

Dekoracje “po zachodzie” są uniwersalne, mają z założenia nie zagracać domu i służyć przez cały rok nie tylko sezonowo. W efekcie to przedmioty ponadczasowe, wygodne i estetyczne.

po zachodzie

 

 “PO ZACHODZIE” dla dziecka

Coraz więcej rodziców znudzonych jest powtarzalnymi wzorami , oferowanymi w sklepach. Świadome rodzicielstwo obejmuje obszar dekoracji i zabawek.Popularność zdobywają produkty oryginalne,, nie przesłodzone tandetą wykonane z naturalnych materiałów, idealnie jeśli mają przy tym swoją opowieść, przesłanie, które trafi do rodzica.

Przedmioty “po zachodzie” mogą towarzyszyć dziecku od pierwszych chwil życia, można je prać, są uszyte z naturalnych tkanin, łatwo się je chwyta. Nie zawierają żadnych niebezpiecznych elementów, doszywanych guzików, cekinów, drucików. Ich kształt pozwala na uruchomienie wyobraźni dziecka, na coraz to nowe odkrywanie zabawki.

Króliki, kotki czy krasnoludki uczą opieki, pozwalają się kochać i przyjaźnić, aktywizują do twórczej i kreatywnej zabawy. Są wygodne i przytulne, a przede wszystkim ponadczasowe.

FIK_9368

“PO ZACHODZIE” dla firm

Marka “po zachodzie” współpracuje z firmami. Tworzymy gadżety reklamowe, produkty wysmakowane i estetyczne, które mogą być wizytówką Państwa firmy i doskonałym prezentem dla wybranych kontrahentów lub klientów. Dopasowujemy je do branży, do kontekstu i do okazji, a także do identyfikacji wizualnej Państwa brandu. Zapraszamy do współpracy.

po zachodzie straż

SKĄD SIĘ WZIĘŁA NAZWA MARKI?

Po zachodzie słońca, kiedy gromadzi się w domu cała rodzina, siadamy do stołu, rozmawiamy, usypiamy dzieci – a wcześniej opowiadamy im bajki.Wtedy w naszych domach goszczą Miłość i Magia. To najważniejszy dla Rodziny czas. Wtedy też mamy chwilę na odpoczynek i przyjemności, na chwilę relaksu. Taka jest marka “Po zachodzie”.

Krasnoludki istniały w naszym domu zawsze, były ukryte w książkach, mieszkały pod podłogą, razem z nami zmieniały adresy.Wszyscy – nie tylko dzieci opiekowały się nimi, podrzucały cukierki i okruszki w zamian za pomoc. 

Krasnoludki to opiekuńcze duszki, pomagają nam zawsze w trudnych sytuacjach, dokańczają nieskończone prace domowe, opiekują się wszystkimi domownikami, przypominają o wartościach i pomagają nam ich strzec. Najczęściej można je spotkać po zachodzie słońca.

krasnale wrocławskie i skandynawskie przytulanki ręcznie szyte sklep