Przejdź do treści

Przytulanka myszka – Twoje dziecko zakocha się w myszkach

  Seria maskotek myszek, to kolejna propozycja marki „po zachodzie”, pracowni ręcznie robionych szmacianek .

  Mysz przygotowywana w dwóch rozmiarach: wersja mini i średnia. Ręcznie szyta przytulanka wykonana ze 100% bawełny lub lnu, wypełniona antyalergiczną kulką silikonową z atestami. Kolorowy brzuszek z bawełny. Szmacianka mierzy około 20 cm lub 28 – 30 cm. Można je prać w temp. 30 stopni (program do prania delikatnych tkanin). Przeznaczona nawet dla niemowląt.

  Wszystkie przytulanki marki po zachodzie wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dobierane są pod kątem miękkości, by idealnie przytulały się do dziecka. Charakteryzują się prostotą wykonania, w stylu skandynawskim. Przytulanka może być również oryginalną ozdobą pokoiku dziecięcego.

  Unikatowe, ręcznie uszyte przytulanki marki „po zachodzie” idealnie sprawdzą się podczas całodziennych zabaw dziecka, przed snem, w przedszkolu oraz w podróży. Przeznaczone dla dzieci i niemowląt, nie zawierają niebezpiecznych elementów. Prostoty design w skandynawskim stylu. Ręcznie szyte przytulanki są bardzo przyjazne dla dzieci, podobają się maluchom, są trwałe, pasują do małych dziecięcych rączek, a co ważniejsze stają się przytulankami na lata. Marka „po zachodzie” posiada w swojej ofercie różne rozmiary maskotek i przytulanek, co umożliwia zabawę w dom i dokupowanie kolejnych modułów do zabawy.

  Sklep internetowy dla dzieci z myszkami

  Kontakt:
  pozachodzie@pozachodzie.com
  601727133

   

  Mysz myszka przytulanka szmacianka jak maileg ręcznie szyta po zachodzie (1) Mysz myszka przytulanka szmacianka jak maileg ręcznie szyta po zachodzie (2) Mysz myszka przytulanka szmacianka jak maileg ręcznie szyta po zachodzie (3) Mysz myszka przytulanka szmacianka jak maileg ręcznie szyta po zachodzie (4) mysz po zachodzie wrocław (1) mysz po zachodzie wrocław (2) mysz po zachodzie wrocław (3) mysz po zachodzie wrocław (4) mysz po zachodzie wrocław (5) mysz po zachodzie wrocław (6) mysz po zachodzie wrocław (7) mysz po zachodzie wrocław (8) mysz po zachodzie wrocław (9)