Przejdź do treści

Pomysły na girlandy w pokoju dziecka – hit wnętrz w stylu skandynawskim

  Girlandy to chyba najwdzięczniejsze dekoracje pokoju dziecięcego w stylu skandynawskim. Mają kilka zalet:

  1. są uszyte z bawełny – można jest prać, kiedy się zakurzą i prasować
  2. są to długowieczne ozdoby, mogą rosnąć wraz z dzieckiem, nie nudzą się
  3. są podstawowym elementem wystroju skandynawskich wnętrz dla dzieci
  4. są uniwersalne, pasują do wszystkich elementów w pokoju i zawsze wyglądają dobrze
  5. są samograjami, samodzielnie mogą stworzyć dekorację pokoju, oczywiście doskonale wyglądają w zestawach (z poduszkami, przytulankami, itd) ale już nawet pojedyncza girlanda “robi klimat”
  6. są bezpieczne, ponieważ są lekkie, nie spadną na dziecko, maluch się o nie nie uderzy
  7. są mobilne – możesz je przewieszać (na łóżeczko, na okno, na ścianę, na domek dla lalek lub tippi, na przyjęcie, do ogrodu)
  8. są hitem dziecięcych wnętrz

  Dziś kilka pomysłów, rozwiązań i inspiracji na girlandę bawełnianą do pokoju dziecka.

  Girlanda trójkątne proporce

  Najpopularniejsza girlanda bawełniana, uszyta w kolorach wybranych, pasujacych do wnętrza. Składa się z wybranej liczby proporczyków. Nadaje się jako dekoracja pokoju dziecka, ale także tarasu, wesela, ogrodu itp. Wieszana nad łóżkiem lub łóżeczkiem maluszka, kiedy dziecko podrośnie nad biurkiem lub na oknie. Czasem w poprzek pokoju – od ściany do ściany. bardzo często jako dekoracja namiotu tippi lub domku dla lalek. U nastolatka wedle uznania. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia koloru oraz innych dodatków do pokoju. Zajrzyj do sklepu lub kliknij na foto

  Girlandy bawełniane literki

  Bardzo popularna girlanda bawełniana, zwłaszcza w pierwszych latach życia dziecka. Kupowana niemalże zaraz po narodzinach, równolegle z nadaniem imienia. Zwykle jest to imię ale niekoniecznie, czasem przezwisko lub słowo umowne w rodzinie (skrzat, skarb, serduszko, itp). Taka girlanda uszyta w kolorach wybranych przez rodziców (warto zapytać), pasujących do wnętrza lub kącika maluszka. Składa się z wybranej liczby literek. Bezpieczna, antyalergiczna (bawełna + wypełnienie z atestami dla małych dzieci), można prać. Wieszana na szczebelkach  lub nad łóżeczkiem maluszka. Zwykle tak długo z dzieckiem, jak długo ono tego chce. Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia koloru oraz innych dodatków do pokoju, pasujacych do literek. Literki dodatkowo mogą być sprzedawane z laleczką w wersji mini, dopasowaną do kompletu (krasnalem, aniołkiem lub innym).

   Zajrzyj do sklepu lub kliknij na foto

  Girlandy bawełniane w dowolnych kształtach

  Dowolność w doborze kształtów girlandy jest niemalże nieograniczona. Tak naprawdę zależy od pomysłu, kontekstu i wnętrza, do którego ma trafić. Girlanda może składać się z identycznych elementów lub być miksem kilku kształtów Najpopularniejsze formy to:

  • serca
  • gwiazdki
  • ptaszki
  • aniołki
  • krasnale
  • auta

  Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem indywidualnej girlandy, zapraszamy do kontaktu

  601727133 lub pozachodzie@pozachodzie.com

  Girlandy w sklepie znajdują się pod linkiem lub wystarczy kliknąć na zdjecie

  Girlandy nadają się także jako dekoracje sezonowe lub ozoby przyjęć, takie jak urodziny dziecka, wesele, komunia lub chrzest. Girlandy to także chętnie wykorzystywany gadżet podczas sesji fotograficznych.  Czasem traktowany jako wystrój przedszkola lub sali zabaw. Zapraszamy do kontaktu.