Przejdź do treści

Pomysł na prezent na dzień dziecka – top 8

  PO ZACHODZIE to wrocławska marka, pracownia artystyczna, w której powstają zabawki, ręcznie robione przytulanki dla najmłodszych i dla starszych dzieci oraz dorosłych. Przytulanki w stylu skandynawskim, szmacianki, zwierzątka, maskotki ręcznie robione czy lalki szmaciane to niepowtarzalne i bezpieczne kolekcjonerskie zabawki szyte ręcznie, wykonane z wysokiej jakości tkanin (lnu i bawełny). Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na personalizowany prezent, oryginalny i jednocześnie bardzo modny upominek. Przytulanki "po zachodzie" nie tylko uszczęśliwiają i bawią dzieci ale również zdobią dziecięce pokoje i nowoczesne wnętrza. Na życzenie, dostosowujemy nasze szmaciane króliki, koty i krasnale do indywidualnych potrzeb co czyni przytulankę unikalną i jeszcze bardziej atrakcyjną.

   

  Przedstawiamy 8 TOP pomysłów na prezent dla dziecka już od narodzin maluszka, dla niemowlaka, przedszkolaka i starszych dzieci. Nasze propozycje to ciekawe pomysły na prezent dla dziecka na wiele okazji: narodziny, urodziny, na dzień dziecka, na święta, na chrzest, na baby shower i wiele, wiele innych.

  Są to przytulanki i szmacianki wyjątkowe, wybierane najczęściej przez naszych klientów, ręcznie szyte na zamówienie, posiadają oryginalne wzory i formy. To nie tylko wysmakowane zabawki z materiału, ale także dekoracje pokoików dziecięcych. Skandynawski design dla dzieci a zarazem małe i duże przytulanki to propozycje na prezentownik wrocławskiej marki PO ZACHODZIE.

  Nasz sklep internetowy z dekoracjami do pokoju dziecięcego oraz z ręcznie szytymi maskotkami i przytualnkami jest pod tym linkiem
  http://sklep.blueandwhite.pl

  Kontakt:
  pozachodzie@pozachodzie.com
  601727133

   

  Po kliknięciu na fotkę, przekierujemy Państwa do poszczególnych kategorii w sklepie

  pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (2)

  pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (3) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (4) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (5) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (6) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (7) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (8) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (9) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (10) pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (11)

   

  pomysł na prezent maskotki przytulanki po zachodzie wrocław sklep (1)

  PO ZACHODZIE to wrocławska marka, pracownia artystyczna, w której powstają zabawki, ręcznie robione przytulanki dla najmłodszych i dla starszych dzieci oraz dorosłych. Przytulanki w stylu skandynawskim, szmacianki, zwierzątka, maskotki ręcznie robione czy lalki szmaciane to niepowtarzalne i bezpieczne kolekcjonerskie zabawki szyte ręcznie, wykonane z wysokiej jakości tkanin (lnu i bawełny). Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na personalizowany prezent, oryginalny i jednocześnie bardzo modny upominek. Przytulanki “po zachodzie” nie tylko uszczęśliwiają i bawią dzieci ale również zdobią dziecięce pokoje i nowoczesne wnętrza. Na życzenie, dostosowujemy nasze szmaciane króliki, koty i krasnale do indywidualnych potrzeb co czyni przytulankę unikalną i jeszcze bardziej atrakcyjną.