Przejdź do treści

Pomysł na prezent – mini przytulanka + łóżeczko i pościel

  pomysł na prezent dla dziecka ręcznie szyte przytulanki maskotki boże narodzenie urodziny po zachodzie kot mysz królik

  Pomysł na prezent dla dziecka z okazji Mikołaja, Bożego Narodzenia, na urodziny?
  Mini przytulanki. Do wyboru myszka, kotek lub królik oraz zestaw pościeli (kołdra, poduszka, prześcieradło w kolorze szarym lub granatowym)
  Malutka maskotka, przytulanka ręcznie robiona, kot, królik lub mysz szyty z beżowego lnu oraz kolorowej bawełny, wypełnienie silikonowe. Zabawka, maskotka ma wysokość ok 18 cm. Idealny jako prezent dla dzieci (na urodziny, na dzień dziecka, na święta) albo do dekoracji pokoju dziecięcego oraz do zabawy w dom.

  W zestawie pudełko jak od zapałek 20 cm na 10 cm, rozsuwane jak pudełko zapałczane, które może służyć jako domek/łóżeczko. W pudełku znajduje się pościel: 1 poduszka i 1 kołderka oraz bawełniane prześcieradło. Pościel jest do wyboru w kolorze szarym lub granatowym.

  Maskotki przygotowywane są w kolorach pastelowych, następujących tonacjach : różowy, szary, błękitny, miętowy lub inne. Zdjęcia są poglądowe ale wszystkie maskotki wyglądają pięknie, a kolory i tkaniny dobierane są bardzo starannie.
  Dla maskotek można dokupić spódniczkę tiulolową w kolorach pastelowych

  Uwaga: każdy kotek wykańczany jest ręcznie. Jeśli zamawiasz tonację (różowa, szara, granatowa, niebieska, miętowa) otrzymujesz lalkę w tych kolorach. Zdjęcia proszę traktować jako poglądowe (nie zawsze mamy identyczne tkaniny). Wszystkie maskotki są bardzo ładne. W pudełku może znaleźć się myszka, królik, kot lub krasnal.

  Kontakt 601727133
  pozachodzie@pozachodzie.com
  sklep internetowy http://bit.ly/1T06V4r

   

  pomysł na prezent dla dziecka pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-2 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-3 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-4 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-5 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-6 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-7 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-8 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-9 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-10 pomysl-na-prezent-recznie-szyte-przytulanki-11