Przejdź do treści

Pomysł na prezent dla dziecka – duża przytulanka XXL

  Duża przytulanka XXL marki „po zachodzie” to niezwykle urokliwe szyte zabawki/ ręcznie robione maskotki tym razem w rozmiarze olbrzyma. Ukochane przez dzieci, nawet te duże, które równie chętnie przyjaźnią się z zającami, królikami i krasnoludkami.
  Przytulanki szmacianki, maskotki dla dzieci w rozmiarach maxi to niepowtarzalne kolekcjonerskie zabawki ale też dekoracje.
  Styl skandynawski, proste wzornictwo, doskonałej jakości tkaniny, personalizowane projekty. Możesz zamówić własny okaz, z wybranymi kolorami i dodatkami.
  To także doskonała, uniwersalna dekoracja do pokoju dziecka i nastolatka, kupowana już od etapu baby shower, narodzin, jako prezent na chrzest, urodziny i inne okazje.
  Królik, zając lub krasnal może być chłopcem lub dziewczynką. Może mieć spodnie, tutu, getry, a nawet ręcznie robiony sweter. To Ty decydujesz, jak będzie wygladał Twój ukochany przyjaciel.
  Przytulanki mają ponad 100 – 120 cm wzrostu. Mogą być uszyte w kolorach stonowany, pastelowych albo bardzo kolorowe.

  Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na oryginalny i jednocześnie modny prezent dla każdego. Także dla dorosłych: dla niej, dla niego, dla dziecka .

  sklep internetowy http://bit.ly/2g8Hp4d
  601727133
  pozachodzie@pozachodzie.com

   

  pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-1 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-2 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-3 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-4 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-5 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-6 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-7 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-8 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-9 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-10 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-11 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-12 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-13 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-14 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-15 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-16 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-17 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-18 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-19 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-20 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-21 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-22 pomysl-na-prezent-dla-dziecka-duza-maskotka-przytulanka-po-zachodzie-23