Przejdź do treści

Pomysł na prezent dla babci – dzień babci i nie tylko

  Ręcznie szyte prezenty dla babci? Zamiast pudełka czekoladek lub kwiatka?

  Pomysł na prezent z okazji dnia babci i nie tylko?

  Propozycje marki “po zachodzie” są bardzo proste a zarazem niezwykle gustowne. Fartuchy kuchenne damskie, szyte z doskonałych jakościowo tkanin: lnu lub bawełny, ręcznie szyte gustowne anioły i aniołki – darowane na szczęście, lniane serwetki i inne tekstylia do kuchni. Prezent dla babci nie musi być banalny. Obejrzyj nasze propozycje:

  1. aniołek w wersji mini

  Aniołek w wersji mini to pomysł na drobny upominek zamiast kwiatków. Taka ręcznie szyta laleczka może być wręczana bez okazji, po prostu “na szczęście”. Zmieści się w torebce, w domu nie zajmie dużo miejsca. Może zawisnąć na honorowym miejscu obok zdjęcia wnuka. Na pewno sprawi radość babci. Prezent bardzo często wybierany dla dorosłych i dla dzieci. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, kolorowe i stonowane. Z pudełkiem lub bez.

   

   

  1. anioł wiszący lub siedzący

  To większa wersja szytego anioła.  Taka ręcznie szyta lalka doskonale się wpisuje w różne style wnętrz. Może siedzieć na półce lub komodzie albo zawisnąć na ścianie lub oknie.  Może być wręczana bez okazji, po prostu “na szczęście”.  Anioły dobrze się kojarzą, są lubiane. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych, kolorowe i stonowane

   

  1. czarny kot “na szczęście”

  Współczesne babcie długo pozostają aktywne, więc na kota mogą zwyczajnie nie mieć czasu. Kot szyty ręcznie to chętnie wybierany prezent. Dla dorosłych w wersji czarnej, na przekór przesądom. Dostępny też w innych kolorach

   

  1. fartuch kuchenny z bawełny

  Babcia to pyszne pierogi, smakowite ciasteczka, inne smakołyki. U babci zawsze zjadamy dokładki. Dlatego fartuch kuchenny dla babci to doskonały pomysł na prezent. Do wyboru fartuchy bawełniane w różnych kolorach.

  1. fartuch kuchenny z lnu

  Dla bardziej wyrafinowanych babć, proponujemy fartuchy lniane. Dostępne w pięknych naturalnych kolorach

  1. ściereczki lub serwetki kuchenne z doskonałej jakości tkanin

  Jeśli babcia rozpieszcza kulinarnie nie tylko wnuki ale także dzieci i dziadka, na pewno nie pogardzi tekstyliami kuchennymi, szytych z doskonałych tkanin. Lniana serwetka przyda się do wypiekania chleba, a lniane worki do przechowywania smakołyków: ciastek, orzechów, grzybów.

  Zapraszamy do sklepu (możesz też kliknąć na zdjęcia powyżej)