Przejdź do treści

Nowość w sklepie – ubrania dla maskotek i przytulanek – sweterki, kocyki, czapeczki

  Nowa linia ubranek dla lalek i akcesoriów marki „po zachodzie” to dzianinowe, ręcznie szydełkowane zestawy dla małych i dużych przytulanek, szytych dla naszego sklepu internetowego dla dzieci.

  Wśród ciuszków i akcesoriów dla szmacianek znalazły się sweterki w trzech rozmiarach, czapeczki z pomponami i bez oraz kocyki dla przytulanek w dwóch rozmiarach.

  Teraz ubieranie zabawek marki „po zachodzie” może być jeszcze przyjemniejsze.Ubranka dla maskotek to także doskonałe uzupełnienie zabaw w domku dla lalek. Nasze swetry i kocyki powstają z włóczki bawełnianej, są kolorowe, można je prać.

  Obok tiulowych, delikatnych spódniczek dla ręcznie szytych królików, kotów, krasnali, misiów i myszek, obok kolorowych, bawełnianych fartuszków – teraz przyszła kolej na dzianinowe otulanie, w sweterki, kocyki i czapki.

  Przytulanki szmacianki Zabawki z materiału Maskotki ręcznie szyte Aniołki z materiału Maskotki z materiału Ręcznie robione zabawki dla niemowląt Dekoracje do pokoju dziecięcego sklep Skandynawski design dla dzieci Fartuch kuchenny bawełniany Zabawki ręcznie robione sklep Tekstylia kuchenne sklep Dekoracje tekstylne w stylu prowansalskim Dekoracje pokoju dziecięcego Tekstylia kuchenne Lalki szmaciane Ręcznie robione zabawki Maskotki ręcznie robione Lalki ręcznie robione Lalki szmaciane ręcznie robione

  W sklepie internetowym dla dzieci znajdziecie państwo pojedyncze pluszaki i przytulanki, zestawy ubranek i akcesoriów dla naszych lalek oraz maskotki z ubrankami.

  Nasze designerskie zabawki i akcesoria dla dzieci to nie tylko kolejna propozycja dla trzylatków i starszych dzieci, ale także dekoracje pokojów dziecięcych dla niemowląt, bowiem królik i dzianinowe dodatki mogą być takie same, jak kocyk dla niemowlaka, co ostatecznie stworzy dekoracje pokoju małego dziecka.

  Postaw na styl skandynawski i skandynawskie wnętrza i już dziś zobacz nowe propozycje do pokoju dziecięcych nie tylko dla dziewczynki ale także dla chłopców. W sklepie internetowym dla dzieci znajdziecie państwo pojedyncze pluszaki i przytulanki, zestawy ubranek i akcesoriów dla naszych lalek oraz maskotki z ubrankami.