Przejdź do treści

Nowość w sklepie – Świnka ręcznie szyta /szmacianka jak Peppa/ po zachodzie

  Nie tylko świnka Peppa to fajna świnka. Poznaj świnki, ręcznie szyte maskotki marki "po zachodzie". Nasza świnka maskotka jest jak Peppa różowa i nadaje się do kochania. Do wyboru w sklepie: maskotki świnki w bawełnianych fartuszkach oraz świnki w spódniczkach tiulowych (tutu). Ręcznie szyta przytulanka świnka wykonana jest z bawełny, nie ma niebezpiecznych elementów, można ją prać.

  Nie tylko świnka Peppa to fajna świnka.
  Poznaj świnki, ręcznie szyte maskotki marki “po zachodzie”.
  Nasza świnka maskotka jest jak Peppa różowa i nadaje się do kochania.
  Do wyboru w sklepie: maskotki świnki w bawełnianych fartuszkach oraz świnki w spódniczkach tiulowych (tutu).
  Ręcznie szyta przytulanka świnka wykonana jest z bawełny, nie ma niebezpiecznych elementów, można ją prać.

   

  KUP świnkę w sklepie internetowym

   

  Zabawki ręcznie robione marki „PO ZACHODZIE” to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich: dla niej, dla niego oraz dla dzieci.
  Naszym miastem rodzinnym jest Wrocław ale działamy w całej Polsce, a nawet poza granicami kraju, zajmujemy się szyciem zabawek i maskotek na zamówienie nie tylko dla klientów indywidualnych ale także dla firm.
  Naszym znakiem rozpoznawczym są krasnale wrocławskie oraz duże i małe ręcznie robione maskotki, zabawki, gadżety i pluszowe przytulanki, takie jak: króliczki typu Tilda, misie, kotki, myszki i inne szmaciane anioły i lalki dla dzieci. Nasze dekoracje dla dorosłych oraz pluszaki i lalki dla dzieci szyte są ręcznie, zachowane w stylu skandynawskim, powstają z doskonałej jakości bawełny i lnu, zatem doskonale pasują do wnętrz skandynawskich i pokoi dziecięcych, urządzonych na tę nutę. W internetowym sklepie firmowym znajdziecie Państwo wiele propozycji maskotek, pościeli dla lalek, łóżeczek dla przytulanek, a także ubrań dla szmacianek. Zapraszamy serdecznie.

   

  Kontakt
  pozachodzie@pozachodzie.com

  601727133