Przejdź do treści

Królik szyty – czy to dobra przytulanka?

  Kupienie zabawki dla dziecka nie jest łatwe. Popularna / topowa zabawka to często wypadkowa mody w przedszkolu lub szkole i efekt reklam, wykupowanych przez wielkie korporacje. Nie jestem przeciwnikiem takich zabawek ale uważam, że jednocześnie rodzic  może przemycać zabawki gustowne, ładnie wykończone , wykonane ze smakiem, spójne z zainteresowaniami dziecka. Dziecko ma etapy zabawek , które przemijają dlatego warto postawić  na taką, która ma szanse zostać z dzieckiem na dłużej.

  Pluszaki, misie czy szyte króliki często przygarniane są przez dzieci na całe lata. Kiedy dziecko pokocha zabawkę nie rozstaje sie z nią w żadnej porze dnia i nocy. Eksploatowane mocno przytulanki tracą kolor i poszczególne elementy i znacząco cierpią na urodzie, mimo to są kochane tak samo mocno jak na początku. Króliki szyte są bardzo lubiane przez dzieci, nierzadko bowiem zastępują one wymarzonego żywego zwierzaczka (kotka, pieska czy króliczka właśnie).

  Królik szyty jest zabawką uniwersalną, nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Króliki mogą towarzyszyć dziecku w różnych etapach życia: od narodzin, w łóżeczku, wózku, przedszkolu , a nawet  szkole czy podczas wakacyjnych wyjazdów. Króliki nierzadko zdobią także pokoje nastolatków oraz są wręczane dorosłym.

  Króliki ułatwiają zasypianie, są miękkie i przyjemne w dotyku. Swoją budową zachęcają do przytulania, obejmowania i kochania.

   

  Królik może:

  • dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa
  • zostać ulubioną przytulanką
  • być powiernikiem dziecięcych tajemnic
  • być obiektem dziecięcych uczuć, przywiązania i przyjaźni
  • stymulować rozwój emocjonalny dziecka

   

   

  Króliki polskiej marki “po zachodzie” szyte są ze 100% lnu i bawełny. To tkaniny trwałe, przyjemne i doskonałej jakości. Wypełnienie zachowuje sprężystość na lata. Króliki nie zawierają żadnych niebezpiecznych elementów: drucików, guzików, cekinów, nie stwarzają ryzyka zadławienia czy połknięcia. Mają bardzo prostą formę, wręcz ascetyczną, spójną z designem skandynawskim. Wszystkie króliki wykańczane są ręcznie.

  Szyjemy króliki proste przeznaczone dla bardzo małych dzieci, specjalnie profilowane do ich chwytania oraz dla starszych dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się mini króliczki, dziewczynki (w fartuszkach i sukienkach), chłopcy, baletnice w spódniczkach tutu, dzięki czemu dziecko docelowo może skompletować całą rodzinę do zabawy. Produkty są ze sobą spójne, dobrane kolorystycznie i motywami. Tworzymy też zamówienia indywidualne.

  Jeśli chcesz kupić dziecku królika, pozwól mu go wybrać. Czasem zupełnie niepozorne okazy obdarzane są wielkim uczuciem, a pierwotne typy dorosłych pozostają niezauważone

  króliki w sklepie

   

  5 (5) 7 (4)