Przejdź do treści

Królik przytulanka – najlepszy prezent dla dziecka?

  królik przytulanka

  Kiedy rodzi się dziecko stajemy na rzęsach aby przygotować wszystko jak najlepiej na jego przyjście. Najpiękniejszy kącik, wózek, ubranka, zabawki. Jeśli to pierwsze dziecko, to tym bardziej szykujemy się na jego narodziny.

  Niezależnie od tego czy jesteś rodzicem, babcią czy ciocią – możesz mieć problem z wyborem pierwszej przytulanki dla malucha. Bardzo często kupujemy ją dla siebie, “bo miękka i przytulaśna” “bo wielka” “bo kolorowa””bo ładnie wygląda na zdjęciu”

  królik przytulanka z materiału prezent dla dziecka
  królik przytulanka fot.@aneteczek

  Dziś spróbujemy podać kilka argumentów na udowodnienie faktu, że dobrym pomysłem na przytulankę dla malucha jest królik z lnu. Dlaczego?

  1. Królik przytulanka z lnu jest antyalergiczny. Polarowe, kocykowe, pluszowe przytulanki są super ale jednak zawsze to siedlisko kurzu i roztoczy. Len jest przyjazny dla skóry, jest antyalergiczny.
  królik przytulanka z materiału prezent dla dziecka
  1. Królik przytulanka nadaje się do prania. Podobnie jak pościel, ubranka, pieluchy – królika z lnu możesz prać w 40 stopniach. Wypełnienie (kulka silikonowa) oddaje wilgoć na zewnątrz, przytulanka nie zgnije – bez obaw.
  2. Królik przytulanka ma fajne kształty do chwytania i ciumkania. Uszy, ręce, długie nogi, to wszystko jest bardzo przydatne malutkiemu człowiekowi, który rękami i buzią odkrywa świat. Pluszowy, polarowy czy welurowy nie jest tak smaczny jak kawałek lnu czy tetry.
  królik przytulanka z materiału prezent dla dziecka
  1. Królik przytulanka z lnu nie starzeje się . Len jest długowieczny, taka szmaciana przytulanka może przetrwać całe dzieciństwo. Na pewno niejeden z nas tęskni do swojego pluszowego misia, który rozleciał się w międzyczasie. Lniany królik może przetrwać znacznie dłużej.
  królik przytulanka z materiału prezent dla dziecka
  fot. Karolina Migurska
  1. Królik przytulanka zrobiony ręcznie jest eleganckim, estetycznym prezentem. Nie ma obciachu, kiedy go wręczysz. Rękodzieło kojarzy się z poświęconym czasem i sercem, włożonym w pracę. Wybierając prezent z półki handmade – pokazujesz, że się postarałeś, że lubisz ładne rzeczy.
  lniany królik przytulanka
  1. Królik przytulanka jest lekki, nie przygniecie dziecka, nie udusi go. Brzmi abstrakcyjnie? Zapytaj tych matek, których dziecko traciło oddech pod wielkim misiem. W łóżeczku malucha nie powinno być za wiele rzeczy – to niebezpieczne
  2. Królik przytulanka z lnu zawsze wygląda ładnie. Pasuje do wszystkich pokoików. Jest uniwersalny.

  W naszym sklepie internetowym kupisz króliki w czterech rozmiarach:

  Królik przytulanka maluszek 18 cm, to idealny kumpel do wózka lub plecka. Zabierzesz go na wycieczkę. Idealny jako drobny upominek.

  Królik przytulanka Średni 43 cm – to super przytulaśny kompan do łóżeczka, doskonały jako pierwszy królik. Ma długie kończyny do chwytania i super uszy do ciumkania. Jest szczupły i łatwy do chwycenia

  Królik przytulanka duży 60 cm – to kawał ciałka, fajny do przenoszenia, pierwszych kroków i nieskoordynowanych chwytów.

  Królik przytulanka bardzo duży xxl – to wypasiony prezent na narodziny lub roczek oraz inne okazje. Olbrzymiasty kumpel do zabawy na dywanie.