Przejdź do treści

Gadżet na święta? upominki świąteczne dla firm, dla klientów, dla dziennikarzy

  krasnale wrocławskie gadżety firmowe upominki świąteczne gadżety reklamowe wrocław po zachodzie

   

  Gadżety reklamowe i firmowe, upominki świąteczne, wręczane przy okazji Bożego Narodzenia to najczęściej kosze delikatesowe, słodycze lub dobry alkohol. W paczkach, rozsyłanych w tym okresie znajdziemy też produkty markowe, skórzane albo biżuterię. To prezenty bezpieczne i sprawdzone, łatwe do zdobycia. Może warto jednak wyjść poza schemat?


  Świąteczne obdarowywanie się w biznesie to tradycja długa i bardzo sympatyczna. Zarówno uniwersalne jak i osobiste upominki mogą i tak okazać się nietrafione dlatego może warto postawić na oryginalność?
  Ręcznie robione upominki, wykonane z dobrych jakościowo tkanin, umiejscowione w kontekście Bożego Narodzenia lub kontekście lokalnym, mogą być dobrym dodatkiem do właściwego podarunku dla pracownika, dziennikarza, niektórych klientów. Niezależnie od panującego na rynku trendu, warto pamiętać, że prezent świąteczny, upominek może na dłużej utrwalić się w pamięci osoby obdarowanej, wywołać jej dobre emocje i wyróżnić się wśród innych podobnych, otrzymywanych w tym czasie koszy podarunkowych. Może także bezpośrednio odwoływać się do dobrych emocji, związanych z Bożym Narodzenie, czasem ciepłym i rodzinnym – tym samym trafiać w punkt i realizować wszystkie cele, związane ze świątecznym obdarowywaniem.

  3 (5)

   

  Jakość produktu staje się w okresie świątecznym niezwykle istotna. Ten powinien być nie tylko użytkowy ale przede wszystkim estetyczny, posiadać delikatne i wysmakowane akcenty, związane z firmą.
  Produkty wykonane ręcznie są nieprzypadkowe, projektowane indywidualnie, mają niepowtarzalny klimat, przez co podkreślamy nasz wyjątkowy, stosunek do osoby obdarowanej, pokazujemy nasze zaangażowanie i wkład w wybór takiego upominku.
  Nawet produkt z najwyższej półki, ekskluzywny, nie wyklucza towarzystwie przedmiotu wykonanego ręcznie, a nawet jeszcze bardziej zyskuje na wartości.

  Krasnale marki “po zachodzie”, przygotowywane wg indywidualnego projektu, dostosowane do CI firmy, opakowane ekologicznie i elegancko realizują te założenia. Dla firm wrocławskich wpisują się kontekst lokalny, kojarzą się z miejscem działania firmy. Dla firm spoza Wrocławia mogą nawiązywać do Skandynawii, skandynawskich skrzatów, bajek Astrid Lindgren, świętego Mikołaja czyli sedna świąt.

   

   

  gadżety firmowe upominki świąteczne gadżety reklamowe wrocław gadżety dla klientów Boże Narodzenie po zachodzie krasnale wrocławskie

  krasnale wrocławskie