Przejdź do treści

Flamingi – nowość do pokoju dziecięcego

  Motyw flaminga  to aktualny trend w pokoikach dziecięcych. Flaming szyty z bawełny może być dekoracją w pokoju nawet bardzo małego dziecka. Nie zawiera żadnych niebezpiecznych ani doszywanych elementów. Ma wypełnienie antyalergiczne z atestami, można prać.

  Oczy haftowane, sukienka z piór, tiulu, pleciona na sznurku, przytwierdzona mocno, jednak tiul jest na tyle delikatny, że malutkie dziecko może urwać przy szarpnięciu. Dlatego nie dawałabym do przytulania bardzo maleńkim dzieciom. Jako przytulanka rekomendowane trochę starszym dzieciom. Jako dekoracja stosowany nawet w pokoiku niemowlaka.

  Nogi i dziób w kolorze szarym, ciało flaminga w kolorze różowym. Uwaga tkaniny mogą się nieznacznie różnić od tych na zdjęciu.

  Wymiary flaminga to ok 60 cm (jest duży). W naszym sklepie dostępne także szare czaple w fikuśnych rajstopach oraz łabędzie i gęsi.

  ZAJRZYJ DO SKLEPU

  Przytulanki i szmacianki marki po zachodzie to design inspirowany Skandynawią. Proste formy, staranne wykonanie, bardzo dobrej jakości tkaniny. Ręcznie robione dekoracje do pokoju dziecięcego oraz przutulanki, to najlepsze rozwiązanie dla Twojego dziecka i doskonały pomysł na prezent. Przygotowujemy rozwiązania modułowe, zatem w naszym sklepie możesz zamówić wiele dekoracji w jednym stylu do pokoju swojego malucha (girlandy, dekoracje, literki, przytulanki)

  Produkt szyty w Polsce z czeskiej, polskiej i niemieckiej bawełny. Wypełnienie z atestami, wyprodukowane w Polsce

   

  Nie kopiuj naszych zdjęć i wzorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.