Przejdź do treści

Biało – czarny dla odważnych (pokój dziecka w stylu skandynawskim)

  Geometria i kontrasty  – tego lata właśnie tego możesz spodziewać się od marki “po zachodzie”. Najnowsza kolekcja dekoracji do pokoju dziecka od “po zachodzie” zdecydowanie będzie chłodzić nas w ciepłe letnie miesiące, po to aby szkołę i przedszkole powitać z bardzo mocnym akcentem.

  Kontrastowe zestawienia bieli, szarości i czerni pochodzą ze Skandynawii i są charakterystyczne dla designu fińskiego. Od lat bardzo popularne w całej Europie, bowiem kolorystyka dedykowana jest zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Tak silne kontrasty doskonale sprawdzają się w pokoju niemowlaka (tak maleńkie dziecko widzi tylko czerń i biel oraz duże kształty, zatem stymulują one rozwój widzenia) ale też ucznia i  zbuntowanego nastolatka, głównie przez swoją ponadczasowość oraz minimalistyczną prostotę. Nie da się ukryć – czarny i biały- to rozwiązanie dla bardzo odważnych. Czernie i szarości ładnie komponują się z błękitami i miętą oraz różowym (ale tym brudnym lub pudrowym). Jeszcze odważniejsi zestawiają je z żółciami.

  Tego lata razem z nami możesz zagospodarować pokój dziecka w ostrych geometrycznych kształtach i silnych kontrastach. Kropki, romby, trójkąty i chmurki – bogata oferta na rynku tkanin pozwala zestawiać motywy ze sobą w bardzo ciekawy sposób. Tym samym charakterystyczne dla marki “po zachodzie” króliki i krasnale – stają się jeszcze bardziej wyraźne. W ofercie znajdują się znane formy: maleńkie króliczki i skrzaty oraz bardzo duże przytulanki w rozmiarze XXL , a także poduszki do karmienia i zwykłe i oczywiście szyte litery. “Po zachodzie” konsekwentnie realizuje formy proste, bardzo skromne i wygodne w użytkowaniu, które zestawiane modułami tworzą całość.

   

   

   

   

  Link do sklepu jest tu