Przejdź do treści

Aniołki ręcznie robione – prezent dobry na wszystko!

  Każdy z nas, a w szczególności dziecko – okazji do świętowania ma wiele. Jest przecież długo oczekiwane przyjście na świat, następnie chrzest czy przyjęcia urodzinowe. My dorośli z kolei – oprócz kolejnych wiosen w naszym kalendarzu życia świętujemy również śluby, dni mamy oraz taty, a także babci i dziadka. Co zatem wybrać na upominek, aby spodobał się zarówno małemu, jak i dużemu? Naszą propozycją są aniołki ręcznie robione, które możemy wybierać w różnych rozmiarach oraz ubrankach. Przyjrzyjmy im się bliżej!

  Lalka aniołek – doskonały wybór na prezent na Chrzest i nie tylko

  Każdy z nas bez wątpienia pamięta swoje ukochane przytulanki oraz zabawki z czasów dzieciństwa. Niezależnie od tego czy był to miś czy laleczka, z rozrzewnieniem wracamy do tamtych chwil beztroskiej zabawy. Czasem nawet zastanawiamy się, ile moglibyśmy dać, aby ponownie ujrzeć swoją ukochaną przytulankę! Wtedy moglibyśmy z ciepłym sercem wspominać błogie chwile, które wypełniały dziecięcy świat. To również sygnał, jak ulubione zabawki i lalki z pewnością będą pozytywnie kojarzone przez nasze maluszki! Z tego też względu, wyjątkowo symbolicznym prezentem na Chrzest, ale także urodziny czy nawet I Komunię, może być lalka aniołek. Każdy z nas tę postać kojarzy sobie tylko i wyłącznie dobrze. W połączeniu z ważnym świętem dziecka – staje się również podarunkiem z dobrymi życzeniami, wprost od serca.

  Prezent na Chrzest, a nawet dla mamy bądź przyjaciela!

  Uwielbiamy dawać, gdyż dzięki temu czujemy, że ktoś z bliskich może liczyć na naszą sympatię, miłość oraz wsparcie. Nie od wczoraj anioł będący synonimem dobroci, niewinności, duchowości oraz siły, jest symbolem kojarzonym z wieloma pozytywnymi okazjami. Nasza marka “Po zachodzie” postanowiła stworzyć wyjątkowy wizerunek tego anielskiego przyjaciela. Anioł szyty jak Tilda to pomysł na prezent uniwersalny dla każdego – dla małego i dużego! Marka po zachodzie przygotowała wiele wariantów anielskich, w tym kilka rozmiarów lalek aniołów – od mini, przez kieszonkowe anioły mające 15 cm wysokości, aż do przytulanek XXL o 60 cm wysokości.

  Sprawdź nasze aniołki ręcznie robione tutaj »

  Co więcej, prezentujemy warianty dla klientów indywidualnych oraz dla firm!
  Zadzwoń na 601727133 lub napisz na pozachodzie@pozachodzie.com