Przejdź do treści

Ręcznie szyte przytulanki maluszki z pościelą w pudełkach – pomysł na prezent na Dzień Dziecka

  Ręcznie szyte przytulanki szmacianki marki PO ZACHODZIE tym razem w wersji pudełkowej z pościelą. Zestaw zawiera wybraną maskotkę (królika, myszkę, kotka w wersji mini - około 20 cm) kartonowe łóżeczko/pudełko dla lalki, pościel dla lalek (kołdra + prześcieradło + poduszka) Skandynawski design dla dzieci www.pozachodzie.com SKLEP INTERNETOWY http://sklep.blueandwhite.pl/ Kontakt 601727133 pozachodzie@pozachodzie.com Nasz internetowy sklep z ręcznie robionymi zabawkami to nie tylko oferta dla mieszkańców Wrocławia Szyjemy dekoracje pokoju dziecięcego, przytulanki, maskotki, literki, girlandy, poduszki dekoracyjne i inne lalki smzaciane. Przytulanki po zachodzie to doskonały pomysł na prezent dla dziecka, na święta i na przeróżne okazje (dzień dziecka, urodziny, narodziny)

  Ręcznie szyte przytulanki szmacianki marki PO ZACHODZIE tym razem w wersji pudełkowej z pościelą.
  Zestaw zawiera wybraną maskotkę (królika, myszkę, kotka w wersji mini – około 20 cm) kartonowe łóżeczko/pudełko dla lalki, pościel dla lalek (kołdra w gwiazdki + prześcieradło w paski + poduszka w gwiazdki).

  To doskonały pomysł na prezent z okazji dnia dziecka, urodzin lub innych okazji. Pudełko można zabrać ze sobą w podróż, jest wygodne i nieduże. Dostępne dwa kolory pościeli: granat oraz szara. Maskotki w wybranej tonacji: niebieskiej, różowej, miętowej, kontarstowej (czarna), innej.

  SKLEP INTERNETOWY
  http://sklep.blueandwhite.pl/
  Kontakt 601727133
  pozachodzie@pozachodzie.com

  Nasz internetowy sklep z ręcznie robionymi zabawkami to nie tylko oferta dla mieszkańców Wrocławia. Szyjemy dekoracje pokoju dziecięcego, przytulanki, maskotki, literki, girlandy, poduszki dekoracyjne i inne lalki szmaciane. Ręcznie szyte przytulanki “po zachodzie: to doskonały pomysł na prezent dla dziecka, na święta i na przeróżne okazje (dzień dziecka, urodziny, narodziny). Zapraszamy