Tiul + taniec = zabawa – szyta przytulanka baletnica dla dziewczynki

Tiulowa spódniczka to spełnienie marzeń każdej  dziewczynki. Nie musi być ściśle związane z uczęszczaniem na zajęcia z tańca ale z naturalną chęcią przebierania się w zwiewny, kolorowy tiul. Małe pannice w kolorowych tutu wyglądają prześlicznie, jak małe księżniczki. Na rynku dostępna jest szeroka gama tiulów, miękkich i plastycznych, dzięki temu spódniczki tutu pozostają wygodne i przyjemne w dotyku.

Taniec, balet, zajęcia rytmiczne są obecnie bardzo popularne, propagowany od najmłodszych lat. Zajęcia z tańca uczą gracji i delikatności oraz hartują charakter – zgodnie podkreślają trenerzy. Nie trzeba od razu walczyć o puchary na turniejach ale warto, uczęszczając na zajęcia, kształtować równowagę i cierpliwość.

Wychodząc naprzeciw modzie postanowiliśmy połączyć tiul, taniec i zabawę. W ten sposób powstała seria przytulanek  – baletnic, w kolorowych , tiulowych spódniczkach tutu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo króliki, koty i lalki – baletnice w kolorowych spódniczkach tutu. Wszystkie wykańczane ręcznie, szyte z najlepszych tkanin (lny i bawełny).  Baleriny są w różnych rozmiarach, przyjmujemy także zamówienia indywidualne.

 

ZOBACZ W SKLEPIE

 

 

Zapraszam do obejrzenia prezentacji filmowej

oraz na zakupy do sklepu