Literki z materiału z imieniem dziecka i aniołem

Ciekawe i kolorowe literki z materiału oraz różnorodne napisy, już dawno opanowały wnętrza. Pokoiki dziecięce z literkami – imieniem dziecka to nic nowego. A gdyby tak do cudnych literek szytych dołączyć
słodkiego, małego aniołka? Poznaj unikalny pomysł marki “Po zachodzie”!

Literki szyte to absolutny hit – sprawdź dlaczego!

Trendów wśród ozdabiania królestwa naszych kochanych maluchów przybywa. To doskonały sygnał, gdyż w ogromnie wspaniałych pomysłów możemy wybierać to, co oddaje nasz charakter. Zarówno nas jako rodziców i kreatorów otoczenia malucha, jak i oczywiście naszych pociech. Z myślą o tych, który uwielbiają stylistykę retro z nutką skandynawskiej prostoty, bieli oraz szarości, prezentujemy unikalne literki szyte w pracowni “Po zachodzie”. Stworzyliśmy je z naturalnych materiałów, które są w pełni bezpieczne, a ciekawe kształty pozwolą pięknie ozdobić wybrany kącik codziennego życia maluszka. Doskonale przydadzą się jako girlanda do powieszenia na ścianie, ale także jako ozdoba łóżeczka czy półki z książkami i zabawkami.

Literki do pokoju dziecięcego z małym aniołkiem?

Czy wiecie dlaczego tak bardzo pokochaliśmy małe aniołki? Ponieważ są niemal odwiecznym symbolem dobroci, opiekuńczości oraz szczęścia. Cudownie kojarzą się z bajeczną krainą dzieci ubogacając ich słodki, niewinny świat. Z tego też względu postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe połączenie literek do pokoju dziecięcego z małym aniołkiem. Taki zestaw z imieniem stworzonym z literkami z materiału może doskonale służyć dziecku z okazji jego święta, na przykład Chrztu, urodzin czy Komunii. Dzięki temu nadajemy upominkowi wymiar niezwykle symboliczny, a nasze dobre życzenia powędrują wraz z tym przyjacielskim aniołkiem! Ta mini kiszonkowa przytulanka to prezent na szczęście. Dowieszany do wózka przy łóżeczku lub doczepiony do plecaczka przedszkolaka będzie piękną ozdobą!

Zapraszamy do sklepu BlueandWhite.pl, gdzie możesz znaleźć ten cudny zestaw literek z materiału do pokoju dziecięcego z aniołkiem!

Kontakt 601727133