kura przytulanka szyta z materiału

Kura szyta z materiału

Kura szyta z materiału to nietypowa przytulanka zarówno dla chłopców i dziewczynek. Nie wiem czy wiesz ale wiele dzieci, jako pierwsze słowo mówi właśnie “ko ko”. Już w okolicach drugiego miesiąca życia maluszek zaczyna wydawać różne dźwięki, określane jako gruchanie. Dwa miesiące później dźwięki te stają się bardziej melodyjne. Chwilę potem dziecko zaczyna gaworzyć. Powtarza sylaby i bawi się głosem. Potem dźwięki powoli stają się coraz bardziej świadome, także w zabawie.

Kury są uwielbiane przez chłopców i dziewczynki. Taka kura może być dekoracją w pokoju, albo poduszką – przytulanką, nawet dla maluszka.

kura przytulanka szyta z materiału

Kura szyta z materiału typu Tilda jest dość dużych rozmiarów , dlatego nadaje się jako okazały prezent na narodziny, na roczek albo na chrzest. Wszystkie przytulanki szyjemy ręcznie, a prezenty handmade to bardzo ekskluzywne prezenty.

Kura z materiału to także dekoracja wielkanocna, bo przecież kura kojarzy się ze świętami. Taka kura może być w dowolnym kolorze. Tak, aby pasowała do dodatków w Twoim domu.

kura przytulanka szyta z materiału
wielkanocne dekoracje szyte

Kura może być też bardzo dużą przytulanką albo dekoracją do pokoju dziecka. Największe mają ponad 100 cm

kura przytulanka szyta z materiału

Kura szyta z bawełny lub lnu. Polska marka, szyjemy tylko z tkanin pierwszej jakości. Przytulanka wypełniana jest kulką silikonową, która ma atesty nawet dla niemowląt. Kura nie ma żadnych niebezpiecznych elementów : guzików, agrafek, kwiatków, wstążek. Ma wyhaftowane oczy. Kura może być prana, a sukienki prasowane. Kury mogą być w dowolnym kolorze. Wykonujemy też gadżety wielkanocne dla firm.

kura tilda przytulanka

Szybki kontakt 601727133

pozachodzie@pozachodzie.com