Kura dla dzieci – przytulanka szyta z materiału

kura dla dzieci

Kura dla dzieci to jedna z najpopularniejszych przytulanek w pierwszych miesiącach życia. Kura szyta z materiału to nietypowa przytulanka zarówno dla chłopców i dziewczynek. Nie wiem czy wiesz ale wiele dzieci, jako pierwsze słowo mówi właśnie “ko ko”. Już w okolicach drugiego miesiąca życia maluszek zaczyna wydawać różne dźwięki, określane jako gruchanie. Dwa miesiące później dźwięki te stają się bardziej melodyjne. Chwilę potem dziecko zaczyna gaworzyć. Powtarza sylaby i bawi się głosem. Potem dźwięki powoli stają się coraz bardziej świadome, także w zabawie.

kura dla dziewczynki

Kury są uwielbiane przez chłopców i dziewczynki. Taka kura dla dzieci służy do zabawy, do nauki mowy ale może być dekoracją w pokoju dzieciecym, albo poduszką – przytulanką, nawet dla maluszka.

kura przytulanka szyta z materiału

Kura dla dzieci, szyta z materiału jest w naszym sklepie w kilku rozmiarach. Największa kura xxl ma ponad 100 cm.

Kura dla dzieci typu Tilda nadaje się jako okazały prezent na narodziny, na roczek albo na chrzest. Wszystkie przytulanki szyjemy ręcznie, a prezenty handmade to bardzo ekskluzywne prezenty.

Kura z materiału to także dekoracja wielkanocna, bo przecież kura kojarzy się ze świętami. Taka kura może być w dowolnym kolorze. Tak, aby pasowała do dodatków w Twoim domu.

kura przytulanka szyta z materiału
wielkanocne dekoracje szyte

Kura może być też bardzo dużą przytulanką albo dekoracją do pokoju dziecka. Największe mają ponad 100 cm

kura dla dzieci xxl
kura dla dziecka

Kura szyta z bawełny lub lnu. Polska marka, szyjemy tylko z tkanin pierwszej jakości. Przytulanka wypełniana jest kulką silikonową, która ma atesty nawet dla niemowląt. Kura nie ma żadnych niebezpiecznych elementów : guzików, agrafek, kwiatków, wstążek. Ma wyhaftowane oczy. Kura może być prana, a sukienki prasowane. Kury mogą być w dowolnym kolorze. Wykonujemy też gadżety wielkanocne dla firm.

kura tilda przytulanka dla dziecka

Szybki kontakt 601727133

pozachodzie@pozachodzie.com

Zobacz najlepsze prezenty dla dzieci

Zobacz jak wybrać królika?

Zdjęcia : Po zachodzie, Aneta Szcześniewicz Fotografia, Marlena Piątek.