Króliki XXL – maximum radości – duża przytulanka pomysł na prezent dla dzieci

duży królik maskotka
fot. Aneta Szcześniewicz
Duży królik maskotka (w sklepie XXL) marki “po zachodzie” to niezwykle urokliwe szyte zabawki/ ręcznie robione przytulanki – tym razem w rozmiarze olbrzyma. Ukochane przez dzieci, nawet te duże, które równie chętnie, jak maluchy przyjaźnią się z zającami.
 
 

Przytulanki szmacianki, to maskotki dla dzieci w rozmiarach maxi – są to niepowtarzalne kolekcjonerskie zabawki ale też dekoracje.
Styl skandynawski, proste wzornictwo, doskonałej jakości tkaniny (len), personalizowane projekty – to nas wyróżnia na rynku. Możesz zamówić własny okaz, z wybranymi kolorami i dodatkami.
To także doskonała, uniwersalna dekoracja do pokoju dziecka i nastolatka, kupowana już od etapu baby shower, narodzin, jako prezent na chrzest, urodziny i inne okazje.
Królik może być chłopcem lub dziewczynką. Może mieć spodnie, tutu, getry, a nawet ręcznie robiony sweter. To Ty decydujesz, jak będzie wygladał Twój ukochany duży królik maskotka.

Króliki mają ponad 100 – 120 cm wzrostu. Mogą być uszyte w kolorach stonowany, pastelowych albo bardzo kolorowe.

Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na oryginalny i jednocześnie modny prezent dla każdego. Także dla dorosłych: dla niej, dla niego, dla dziecka .

 
duży królik maskotka dla dziecka