Maskotka królik jako urocza lalka szmaciana dla niemowląt i dzieci

Nie od dziś wiemy, że maskotka królik oraz króliki szyte są bardzo lubiane przez dzieci. Nierzadko bowiem zastępują one wymarzonego żywego zwierzaczka – czy to kotka, czy też pieska lub króliczka właśnie.

Szmaciana lalka jest przytulanką uniwersalną, nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Króliki mogą towarzyszyć dziecku w różnych etapach życia: od narodzin, w łóżeczku, wózku, przedszkolu , a nawet  szkole czy podczas wakacyjnych wyjazdów. Króliki nierzadko zdobią także pokoje nastolatków oraz są wręczane dorosłym.

Królik Tilda – dlaczego jest tak uwielbiany?

Z myślą o potrzebach najmłodszych, przygotowaliśmy nasze lalki szmaciane ręcznie robione w wyjątkowy sposób. Poprzez ręczną pracę nadajemy im wyjątkowego charakteru, przesyłając przy tym garść miłości i dobroci! Nasze króliki ułatwiają zasypianie, są miękkie i przyjemne w dotyku. Swoją budową zachęcają do przytulania, obejmowania i kochania, co jest przecież tak istotne 🙂

 

królik szyty szmaciane lalki prezent dla dzieci

Szyty królik może być dekoracją łóżeczka zanim stanie się przytulanką

Co więcej, lalka szmaciana ręcznie robiona może:

  • dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa
  • zostać ulubioną przytulanką
  • być powiernikiem dziecięcych tajemnic
  • być obiektem dziecięcych uczuć, przywiązania i przyjaźni
  • stymulować rozwój emocjonalny dziecka
szyte lalki dla dzieci i niemowląt

Przytulanki dają poczucie bezpieczeństwa

Lalki szmaciane ręcznie robione od “Po zachodzie”

Króliki polskiej marki “po zachodzie” szyte są ze 100% lnu i bawełny. To tkaniny trwałe, przyjemne i doskonałej jakości. Wypełnienie zachowuje sprężystość na lata. Nasze króliki jak Tilda nie zawierają żadnych niebezpiecznych elementów: drucików, guzików, cekinów i nie stwarzają ryzyka zadławienia czy połknięcia. Mają bardzo prostą formę, wręcz ascetyczną, spójną z designem skandynawskim. Wszystkie maskotką są wykańczane ręcznie.

Szyjemy maskotki królik proste przeznaczone dla nawet bardzo małych dzieci, specjalnie profilowane do ich chwytania. W naszej ofercie znajdują się również mini króliczki, dziewczynki (w fartuszkach i sukienkach), chłopcy, baletnice w spódniczkach tutu. Dzięki czemu dziecko docelowo może skompletować całą rodzinę do zabawy! Produkty są ze sobą spójne, dobrane kolorystycznie i motywami.

królik szyty lalka szmaciana dla przedszkolaka

Mini przytulanki mieszczą się w dłoni, plecaku i tornistrze

Królik szyty dla dziewczynki

Pastelowa baletnica – ręcznie wykonana – gustowna i wysmakowana – to doskonały prezent dla dziecka, które nie tylko tańczy ale także kocha przebieranki i lalki. Króliki, koty w tiulowych spódniczkach w najnowszej ofercie “po zachodzie” jeszcze piękniejsze niż w poprzednim sezonie.

Tiulowa spódniczka to spełnienie marzeń każdej  dziewczynki. Nie musi być ściśle związane z uczęszczaniem na zajęcia z tańca ale z naturalną chęcią przebierania się w zwiewny, kolorowy tiul. Małe pannice w kolorowych tutu wyglądają prześlicznie, jak małe księżniczki. Na rynku dostępna jest szeroka gama tiulów, miękkich i plastycznych, dzięki temu spódniczki w naszych królikach Tilda pozostają wygodne i przyjemne w dotyku.

Taniec, balet, zajęcia rytmiczne są obecnie bardzo popularne, propagowane od najmłodszych lat. Zajęcia z tańca uczą gracji i delikatności oraz hartują charakter – zgodnie podkreślają trenerzy. Nie trzeba od razu walczyć o puchary na turniejach ale warto, uczęszczając na zajęcia, kształtować równowagę i cierpliwość.

Wychodząc naprzeciw modzie postanowiliśmy połączyć tiul, taniec i zabawę. W ten sposób powstała seria przytulanek  – baletnic, w kolorowych , tiulowych spódniczkach tutu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo króliki, koty i lalki – baletnice w kolorowych spódniczkach tutu. Wszystkie wykańczane ręcznie, szyte z najlepszych tkanin (lny i bawełny).  Baleriny są w różnych rozmiarach, przyjmujemy także zamówienia indywidualne.

królik szyty lalka baletnica handmade

Baletnica szyta lalka szmacianka to super prezent dla dziewczynki w każdym wieku

Lalki szmaciane ręcznie robione o wielkości olbrzyma

Nowością w ofercie są maskotki króliki i krasnale w wersji XXL .To niezwykle urokliwe ręcznie robione przytulanki, tym razem w rozmiarze olbrzyma. Królik, zając lub krasnal może być chłopcem lub dziewczynką i może nosić spodnie, tutu, getry, a nawet ręcznie robiony sweter. To Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój ukochany przyjaciel. Przytulanki mają ponad 100 – 120 cm wzrostu. Mogą być uszyte w kolorach stonowany, pastelowych albo bardzo kolorowe. Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na oryginalny i jednocześnie modny prezent dla każdego. Także dla dorosłych: dla niej, dla niego, dla dziecka .
szyty królik przytulanka dla dzieci szmaciana lalka prezent

Królik w rozmiarze XXL to ponad 100 cm

Królik szyty prezent dla chłopca

Wiecie, że dla chłopców króliki jak Tilda też są wskazane? Szyjemy więc także wersje dla małych dżentelmenów, w tonacjach chłopięcych, a co ciekawe – króliki chłopaki maja spodnie jeansy lub dresowe!

 

szmaciane lalki prezent dla chłopca

Chłopcy także kochają szmacianki

 

PS. Jeśli chcesz kupić dziecku królika, pozwól mu go wybrać. Czasem zupełnie niepozorne okazy obdarzane są wielkim uczuciem, a pierwotne typy dorosłych pozostają niezauważone 😉

Możesz też zobaczyć króliki, klikając w linki:

baletnice »

 

Autorzy zdjęć: Julita Skrętkowicz, Aneta Szcześniewicz, Alicja Zagajewska, Patrycja (Instagram @i.am.oliver.k)