Króliki szyte – lalki szmaciane dla niemowląt i dzieci w różnych rozmiarach

Króliki szyte są bardzo lubiane przez dzieci, nierzadko bowiem zastępują one wymarzonego żywego zwierzaczka (kotka, pieska czy króliczka właśnie).

Szmaciana lalka jest przytulanką uniwersalną, nadaje się zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Króliki mogą towarzyszyć dziecku w różnych etapach życia: od narodzin, w łóżeczku, wózku, przedszkolu , a nawet  szkole czy podczas wakacyjnych wyjazdów. Króliki nierzadko zdobią także pokoje nastolatków oraz są wręczane dorosłym.

Króliki ułatwiają zasypianie, są miękkie i przyjemne w dotyku. Swoją budową zachęcają do przytulania, obejmowania i kochania.

 

królik szyty szmaciane lalki prezent dla dzieci
szyty królik może być dekoracją łóżeczka zanim stanie się przytulanką

Szmaciana lalka może:

  • dawać dziecku poczucie bezpieczeństwa
  • zostać ulubioną przytulanką
  • być powiernikiem dziecięcych tajemnic
  • być obiektem dziecięcych uczuć, przywiązania i przyjaźni
  • stymulować rozwój emocjonalny dziecka
szyte lalki dla dzieci i niemowląt
Przytulanki dają poczucie bezpieczeństwa

Króliki polskiej marki „po zachodzie” szyte są ze 100% lnu i bawełny. To tkaniny trwałe, przyjemne i doskonałej jakości. Wypełnienie zachowuje sprężystość na lata. Króliki nie zawierają żadnych niebezpiecznych elementów: drucików, guzików, cekinów, nie stwarzają ryzyka zadławienia czy połknięcia. Mają bardzo prostą formę, wręcz ascetyczną, spójną z designem skandynawskim. Wszystkie króliki wykańczane są ręcznie.

Szyjemy króliki proste przeznaczone dla bardzo małych dzieci, specjalnie profilowane do ich chwytania oraz dla starszych dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdują się mini króliczki, dziewczynki (w fartuszkach i sukienkach), chłopcy, baletnice w spódniczkach tutu, dzięki czemu dziecko docelowo może skompletować całą rodzinę do zabawy. Produkty są ze sobą spójne, dobrane kolorystycznie i motywami. Tworzymy też zamówienia indywidualne.

królik szyty lalka szmaciana dla przedszkolaka
mini przytulanki mieszczą się w dłoni, plecaku i tornistrze

Jeśli chcesz kupić dziecku królika, pozwól mu go wybrać. Czasem zupełnie niepozorne okazy obdarzane są wielkim uczuciem, a pierwotne typy dorosłych pozostają niezauważone

 

Królik szyty dla dziewczynki

Pastelowa baletnica – ręcznie wykonana – gustowna i wysmakowana – to doskonały prezent dla dziecka, które nie tylko tańczy ale także kocha przebieranki i lalki. Króliki, koty w tiulowych spódniczkach w najnowszej ofercie „po zachodzie” jeszcze piękniejsze niż w poprzednim sezonie.

Tiulowa spódniczka to spełnienie marzeń każdej  dziewczynki. Nie musi być ściśle związane z uczęszczaniem na zajęcia z tańca ale z naturalną chęcią przebierania się w zwiewny, kolorowy tiul. Małe pannice w kolorowych tutu wyglądają prześlicznie, jak małe księżniczki. Na rynku dostępna jest szeroka gama tiulów, miękkich i plastycznych, dzięki temu spódniczki tutu pozostają wygodne i przyjemne w dotyku.

Taniec, balet, zajęcia rytmiczne są obecnie bardzo popularne, propagowany od najmłodszych lat. Zajęcia z tańca uczą gracji i delikatności oraz hartują charakter – zgodnie podkreślają trenerzy. Nie trzeba od razu walczyć o puchary na turniejach ale warto, uczęszczając na zajęcia, kształtować równowagę i cierpliwość.

Wychodząc naprzeciw modzie postanowiliśmy połączyć tiul, taniec i zabawę. W ten sposób powstała seria przytulanek  – baletnic, w kolorowych , tiulowych spódniczkach tutu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo króliki, koty i lalki – baletnice w kolorowych spódniczkach tutu. Wszystkie wykańczane ręcznie, szyte z najlepszych tkanin (lny i bawełny).  Baleriny są w różnych rozmiarach, przyjmujemy także zamówienia indywidualne.

królik szyty lalka baletnica handmade
baletnica szyta lalka szmacianka to super prezent dla dziewczynki w każdym wieku

Królik szyty wielkości olbrzyma

Nowością w ofercie są króliki i krasnale XXL .To niezwykle urokliwe ręcznie robione przytulanki, tym razem w rozmiarze olbrzyma.
Królik, zając lub krasnal może być chłopcem lub dziewczynką. Może mieć spodnie, tutu, getry, a nawet ręcznie robiony sweter. To Ty decydujesz, jak będzie wygladał Twój ukochany przyjaciel.

Przytulanki mają ponad 100 – 120 cm wzrostu. Mogą być uszyte w kolorach stonowany, pastelowych albo bardzo kolorowe.

Te ręcznie robione zabawki to idealny pomysł na oryginalny i jednocześnie modny prezent dla każdego. Także dla dorosłych: dla niej, dla niego, dla dziecka .

szyty królik przytulanka dla dzieci szmaciana lalka prezent
królik w rozmiarze XXL to ponad 100 cm

Królik szyty prezent dla chłopca

Nie jest powiedziane, że chłopiec nie może mieć królika. Szyjemy także wersje dla chłopców, w tonacjach chłopięcych. Króliki chłopaki maja spodnie jeansy lub dresowe

 

szmaciane lalki prezent dla chłopca
chłopcy także kochają szmacianki

 

Po kliknięciu na zdjęcie, wejdziesz do sklepu

Możesz też zobaczyć króliki, klikając w linki

baletnice

 

Autorzy zdjęć: Julita Skrętkowicz, Aneta Szcześniewicz, Alicja Zagajewska, Patrycja (Instagram @i.am.oliver.k)